Trampki damskie na wiosnę – coś idealnego!

Słońce i ciepły wietrzyk wskazuje, że wiosna przyszła do nas nie tylko w kalendarzu, ale także w pogodzie. Zaproś ją również do swojej szafy – wymień ubrania na lżejsze, a buty na pozbawione futerka. Nadszedł czas, aby zastanowić się, jakie buty ze sklepu https://zoio.pl/obuwie/trampki są w tym sezonie modne. Czy lepiej jest nosić buty na obuwiu płaskim czy wysokim? Trampki damskie czy adidasy? Sportowy lub elegancki styl?

Jakie buty na wiosnę?

Kiedy temperatura rośnie, zmieniamy nie tylko ubrania, ale także buty. Często okazuje się, że ubiegły sezon nie jest obecnie trendy lub nie pasuje już do naszej budowy. Dlatego szukamy informacji o tym co się obecnie nosi. Faktem jest, że najlepszym rozwiązaniem jest często noszenie ponadczasowego obuwia. Co to jest? Które buty wiosenne powinny być nie tylko modne, ale wiecznie ikoniczne?

Trampki damskie – idealne dla miłośników sportów.

trampki damskieTrampki, które niegdyś kojarzone były przede wszystkim ze szkolnym korytarzem lub boiskiem sportowym – dziś są nieodłącznym obuwiem bez względu na wiek i okoliczności. Tak! Z dżinsami nosimy nie tylko trampki, ale co ważniejsze trampki nadają się nawet do pracy czy na wieczór na mieście.

Dlaczego tak chętnie je wybieramy? Głównie dlatego, że są wygodne. Wszystko to dzięki płaskiej podeszwie, która podtrzymuje stopę dzięki bieżnikowi i zastosowanym materiałom. Ponadto komfort noszenia zapewnia nam usztywnienie stopy i wiązanie. Dzięki temu, że trampki damskie wykonane są z naturalnych materiałów, stopa może oddychać.

Zaletą trampków na rynku jest to, że możemy wybierać w różnych wzorach i kolorach. Oprócz bieli, czerni i granatu dostępne są żółte, czerwone, różowe i inne. Jeśli wolimy trochę bardziej wzorzyste, to możemy zawsze założyć buty z kwiatami, kropkami lub wzorami indiańskimi.

Trampki to połączenie elegancji i zabawy

Te z nas, które preferują bardziej eleganckie buty, mogą wybrać skórzane trampki. Takie buty są dostępne w skórze naturalnej i organicznej. Buty sportowe na klinach stały się ostatnio modne. Jest to opcja dla tych z nas, które chcą wnieść do stylizacji element sportowy, a jednocześnie wyszczuplić nogi.

Możemy dostać zarówno takie trampki, które wyglądają jak klasyczne chucki, jak i te, które są bliżej stylowych butów. Projektanci mody zazwyczaj ozdabiają je frędzlami nawiązującymi do stylu Boho lub nitami i dużymi ćwiekami, które idealnie nadają się do stylizacji rockowej.