T-shirty damskie

T-shirty damskie: z czym je nosić?

Czasami łatwo jest otworzyć szafę i nie zobaczyć w niej niczego, co mogłabyś włożyć. Jeśli jednak twoje t-shirty damskie są świetnie dopasowane, zawsze mogą służyć jako podstawa twojego stroju. Jednak jeśli chcesz zaplanować swoją stylizację rozważ dobór stylistyki butów, kolorystyki spódnic i spódniczek i innych ciuchów, z którymi będziesz nosiła t-shirty.

Podkoszulka i dżinsy czy spódnica nie muszą być przepisem na nudny strój. Wspaniałą rzeczą w koszulce jest to, że jest tak wszechstronna: możesz ją nosić z czarnymi spodniami do biura lub parą skórzanych spodenek na noc w mieście. Nie myśl o koszulkach jako nudnych przedmiotach do narzucenia na siebie, gdy nie ma nic do noszenia, ale raczej o początku tego, co jest stylowe, zabawne i eleganckie.

T-shirty damskieTo, co należy nosić z koszulką, decyduje o tonie stroju. Koszulka to puste płótno, a skojarzenie jej z interesującymi dżinsami, spodniami lub spódnicą nadaje całej stylizacji bardziej spójny wygląd. Ponieważ koszulka pasuje do wszystkiego, masz dużo swobody, jeśli chodzi o sposób stylizacji.

Podczas noszenia koszulki należy eksperymentować z wzorami. To sprawia, że cały strój staje się ciekawszy. Zamiast zdecydować się na czarne spodnie, niebieskie dżinsy lub różową spódnicę, zastanów się, co sprawia, że strój jest bardziej stylowy i zamiast tego wybierz spodnie w kwiatowe wzory, kropki lub kolorowe dżinsy lub wzorzystą spódnicę.

Wypróbować teksturę

Tekstura to kolejny sposób na podrasowanie stroju. Niektóre tekstury, na które należy zwrócić uwagę to szyfonowe, błyszczące lub cekinowe spódnice, skórzane lub kwiatowe spodnie. Idealnie będą pasować do twoich T-shirtów damskich.

T-shirty damskie jako sposób na warstwy

Dodanie warstw jest kolejnym sposobem na to, aby koszulka nie wyglądała nudnie. Dodają one głębi i wymiaru, a także tworzą elegancki, lśniący wygląd. Z odpowiednim doborem warstw twoje t-shirty będą nadawać się od spotkania biznesowego do pubu. Wszystko zależy od stylu stylizacji.

Wybierz żakiet lub Blazer

Popularnym rodzajem warstwy jest garsonka lub blezer. Dodanie eleganckiej garsonkinad t-shirtem i ciekawym dołem tworzy stylowy wygląd. Garsonka jest wszechstronna i istnieje wiele różnych typów, od kurtki skórzanej po lekkie bawełniane blezerki. Blezery dostępne są również w wielu kolorach i długościach. Podobnie jeansowa kurtka to dobry ciuch do sparowania z T-shirtem,  dobrze pasuje do spódnicy kwiatowej i białej koszulki pod spodem.