ogrodniczki jeansowe

Nasze porady – jak nosić dżinsy?

Każda kobieta uwielbia jeansy – niegdyś było to ubranie robocze dla amerykańskich kowbojów, ale dziś stanowią podstawę szafy każdej damy. Oto garść porad, jak wykorzystać je w jak najlepszy sposób.

Uzyskaj właściwe proporcje swoich dżinsów.

Kupno denimu jest bardzo osobiste, ponieważ dżinsowe spodnie muszą podkreślać twoje kształty ciała. W przymierzalniach kobiety lubią nakładać na siebie wiele różnych krojów i stylów spodni dżinsowych. Ale nie chodzi tylko o kształt. Proporcja ciała jest ważniejsza niż rozmiar i styl. Trzydzieści procent kobiet nie wie, czy mają długą czy wąską talię!

Odkryj swój styl

Nie powinnaś zmuszać się do tego, by być prepperką, utrzymywać styl surowy czy glam, jeśli styl ci się nie spodoba. Dżinsy nie powinny istnieć tylko po to, aby tworzyć modę. Jennifer Aniston nosi od lat jeansy boyfriendy, ponieważ doskonale pasują do jej szczupłej sylwetki. Dżinsy są ponadczasowe. Niedawno zobaczyłam zdjęcie Lauren Hutton, znanej z filmów z lat 80 w parze Levi 501 i wyglądała na tak bardzo młodą…

Bądź pewna siebie i dbaj o komfort

Nie noszę innych spodni poza dżinsami. Chcę, aby były one skromne, ale szlachetne. Są na tyle eleganckie by móc sparować je z garsonką IMAN Global Chic, topem Colleen Lopez i obcasami Roberta Clergerie, ale także z koszulką, prostym blezerem i trampkami typu converse’y. Nie ma znaczenia, czy jesteś modna, tak długo jak dobrze się czujesz.

Poznaj swoje dżinsy bez wysiłku i wciskania się na siłę

Dla mnie dżinsy są czymś więcej niż tylko trendem. Jest to idealna para spodni dla każdego – to tylko kwestia znalezienia stylu, który pasuje do twojego kształtu. Łatwiej jest teraz znaleźć więcej odmian spodni dla kobiet. Wiele kobiet próbowało wcisnąć się w jeansy, które są zbyt napięte, ale powinny one być czymś, w co powinnaś wejść bez wysiłku.

Dowiedz się, kiedy nosić dżinsy o wysokiej talii.

Jeśli jesteś wysoka, masz długi tułów i raczej krótkie nogi, potrzebujesz spodni o wysokiej talii, aby optycznie przedłużyć swoje nogi. Co więcej, takie dżinsy o wysokiej talii są o wiele wygodniejsze dla Ciebie – nie czujesz się zagubiona w za dużych dżinsach! Jeśli jednak masz krótkie ciało z większym biustem, lepiej będzie wyglądać środkowa część talii.

Dżinsy powinny podkreślać kobiece kształty

Dżinsy najlepiej wyglądają jeśli pupa jest ładnie wypchana. Nie musisz być szczupła jak gałązka, aby dostać się do dżinsów – producenci rurek oczekują, że kobiety mają krągłości.