W ostatnim czasie zakładam…

Nie tak dawno wpadłam na pomysł lekkiego odświeżenia mojej nudnej szafy. Dlatego udałam się na zakupy do https://goo.gl/zfv192 aby złapać naprawdę wyjątkowe kąski.

Czy wy też kochacie taki nietypowy styl? Pokazanie się z zupełnie innej strony, na zupełnie inny sposób jest czymś nieziemsko przyjemnym.  Warto być skupionym na etapach które sprawdzą się w stu procentach, dlatego moim hasłem jest „ej dziewczyno wrzuć na luz”. Szczególnie że powodów do stresów/nerwów. Coś co będzie wyjątkowym wspomnieniem, dawające ukojenie zawsze będzie przyjemnym uczuciem. Szczególnie kiedy szczerze możesz się nie przejmować i po prostu wyglądać świetnie. Dlatego w mojej ocenie kurtka też jest ważnym czynnikiem dla samopoczucia.

Moja moda to moja sprawa.

Inną sprawą jest to że ktoś ma swój styl i swoje zdanie dlatego nie powinno się mówić o tym że ktoś jest lepszy czy gorszy. Ponieważ jak się mówi każdemu jego porno. I to co zakłada i to w czym chodzi i to jak wygląda powinno być po części indywidualną sprawą. Jednak są utarte standardy, które miło by było przestrzegać. Tak więc i klasyczne bamberki świetnie sprawdzają się jako naturalny wypełniacz trochę na wiosnę i bardzo na jesień. Fajne, trochę zbuntowane dają nam niezłego kopa i całe mnóstwo dobrego gustu. Fajnie jest się móc pochwalić czymś niesamowitym.

 

 

Często pokazuje się ze strony tego diabełka.

Tylko dlatego że pozostaje mi to nietypowe. To tak jak z mocnymi akcentami. Zwracają na siebie uwagę, mając coś z narcyza zakładam nietypowe ubrania. Zawsze jednak pamiętając o tym by wspólnie się ze sobą wiązały. Dlatego na zoio też zawsze wpadnę po coś wyjątkowego dla siebie. Wszystko jest dla ludzi jednak musi być dobrze rozegrane. Inaczej wtopa murowana.