Jeansy chłopaka – warto dodać je do swojej szafy

Wyobraź sobie to sobie – wraz z chłopakiem spacerujesz po jesiennym parku, sypią się złote liście, spacerujecie ręka w rękę. Widzisz dziwny błysk w jego oku, zaprasza Cię do klasycznej restauracji naprzeciwko parku, spaceruje z tobą do swojego mieszkania… A krótko mówiąc, budzisz się następnego dnia i zakładasz jego koszulę i jeansów. Tak właśnie zaczęła się tworzyć cała koncepcja boyfriend jeans czyli „dżinsów chłopaka”, które możesz znaleźć na stronie . Tak zwane jeansy boyfriendy są nieco zbyt duże, być może bardziej zużyte… niż typowe spodnie damskie i oczywiście można je kupić jako spodnie kobiece.

Ogólnie rzecz biorąc, my, kobiety, mamy dobry powód, by napaść na szafę naszego chłopaka i zabrać mu kilka sztuk garderoby. Dżinsy, koszulki w kratkę, kapelusze, kurtki… – ten nieco oversize czyli za duży wygląd może i będzie świetnie wyglądać na wielu kobietach! Zanim twój partner wyrzuci swoją zużytą parę dżinsów, powinieneś się temu przyjrzeć – a jeśli jesteś wykwalifikowana w krawiectwie, możesz to również naprawić. Nie przejmuj się brakiem umiejętności… takie spodnie powinny wyglądać na amatorsko naprawione.

jeansy

Pamiętaj, że gdy nosisz męskie dżinsy o trochę zbyt szerokich nogawkach, powinny sięgać do kostek. Nie chcesz być małą dziewczynką w zbyt wielkich spodniach starszego brata, tak jak nie chcesz być dużą dziewczyną w krótkich spodenkach. Noszenie obcasów lub podwijanie nogawek ma swoje proste limity.

Ogólną zasadą jest to, że łączysz top z górą na zasadzie kontrastu. Jeśli dół jest luźniejszy i bardziej miękki, warto wybrać dobrze dopasowany top, tak jak na przykład koszula sportowa vintage. A ponieważ jeansy boyfriendy jest nieco męski, może wierzchołek powinien być bardziej kobiecy – jeśli chcesz być seksowna, nie twarda, unikaj jeansowych kurtek czy koszul z chambray. Możesz dodać obcasy do jeansów, aby sprawić że zyskają kobiecy wygląd.

Duże dżinsy dobrze pasują do skórzanego paska – i tak, jest całkiem prawdopodobne, że i tak będziesz go potrzebowała. Ty i twój chłopak będziecie tworzyć piękną parę, a jego ubranie może być seksowne na tobie!