jeansy

Jeansy boyfriendy – jak je nosić?

Jeansy boyfriendy to moim zdaniem, ładne i wygodne spodnie. Są tak nazywane, ponieważ są zbyt duże, i może trochę podniszczone – często wyglądają tak, jakbyś pożyczyła je od swojego chłopaka. Mogą być to też jeansy na jesień ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/jeansy idealnie pasujące do kobiecego ciała. Pomimo tego nieco mylącego męskiego stylu, tego rodzaju dżinsy są dość kobiece. To damskie jeansy, stylizowane tylko na męskie. Możesz w nich wyglądać bardzo stylowo.

Szczerze mówiąc, poza romantycznymi randkami w świetle świec, oraz niekończącą się dyskusją na temat tego, który film z serii Star Wars jest najlepszy (oczywiście jest to Imperium Kontratakuje a nie Nowa Nadzieja), boyfriend jeans są prawdopodobnie najlepszym wynikiem posiadania własnego chłopaka. Dla obojga z nas okazało się, że jestem całkiem ładna, gdy nałożyłam jego typowe jeansy i koszulę i zrobiłam śniadanie dla nas obojga – całkiem jak na starym filmie z lat 80-tych. Dlatego gdy zmienił się sezon

jeansyWięc tak, to jest świetny powód, żeby przetrząsnąć jego szafę w poszukiwaniu elementów garderoby, które kobiety mogą nosić. Jeśli zauważysz parę dżinsów których twój chłopak już nie nosi, możesz je przechwycić i nosić jako kobiece jeansy damskie, lub użyć ich, aby poprawić swoją stylizację. Jeśli masz ładną pupę, możesz spróbować je zmniejszyć – ale będzie całkiem prawdopodobne, że już się skurczyły. Bardzo często możesz po prostu je wyprać w ciepłej wodzie!

Większość dżinsów męskich ma proste nogawki. Kiedy nosisz takie spodnie, musisz upewnić się, że sięgają do twoich kostek. Nie chcesz podwijać nogawek jak prosta nastolatka z liceum. A jeśli te są za krótkie… no cóż, jeśli nie są tak krótkie, można to poprawić parą szpilek.

Ponieważ twoje jeansy damskie są całkiem nieformalne, należy dopełnić je ładnym, dopasowanym do kształtu topem, tak jak vintage koszulka sportowa. Staraj się zachować kobiecość, unikać twardych topów, jak kurtki denimowe lub skórzane. Możesz dodać ładne kobiece akcenty, jak jedwabne apaszki lub koronki.