Jak uniwersalność to bluzki!

Twórczość i umiejętność tworzenia czegoś z niczego to niewątpliwie wielki plus. Najlepsze zwieńczenie całości to udana kreacja, sprawdź co mam na myśli!

Dla skonstruowania takiej dobrej kreacji kupiłam ostatnio fajne ubrania na https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/bluzki-na-lato i zdecydowałam że czas na stworzenie jakiejś uniwersalnej propozycji. Fajne jest mieć coś co jest zawsze pod ręką i zawsze dobrze mieć jako wyjście awaryjne. Praca nad samym sobą są warte tego aby konstruować bardzo przyjemne doświadczenia jakie niosą dobre kreacje. Fajnie jest też przygotować sobie różne rodzaje butów od płaskich po szpilki by wypaść w tej jednej chwili tak bezceremonialnie najlepiej! Moje szczęście to dobra kreacja.

Dobra organizacja.

Musisz mieć tu wszystko dobrze zorganizowane. Zbudowanie całości od a do z na najwyższych obrotach jest istotna kwestią. Dlatego przywiązuje uwagę do tego aby moja szafa była przygotowana na wszystko. Dlatego grunt to posiadanie w szafie takiej kolekcji, która sprawi że wyglądać będziesz przebojowo. Ja zawsze zwracam uwagę na szczegóły, dlatego i makijaż, i paznokcie są ściśle powiązane ze sobą tworząc spójną całość. Wszystko musi być ze sobą związane tak by wypełniało luki i sprawiało że nasz wygląd jest tym idealnym. Buty czy torebki to ważna rzecz, same bluzki to tylko namiastka tego jak wszystko powinno wyglądać. Bluzki + jeansy = wmpw (wieczna miłość ponad wszystko).

Miłość w kolorze tęczy ♥

Właściwie oznacza to kolor koszulek, dokładniej rzecz biorąc ich fason, krój i podobne. Nie można tak po prostu wyróżnić jednej, dlatego że mamy kilka różnych styli i możliwości. Trampki i zestaw koszulka plus spodnie jest chyba najlepszy, najwłaściwszy i najbardziej podstawowy. Świetnym pomysłem jest też spódnica, ja kilka rozwiązań znalazłam na samym sklepie ZOiO. Lecz to tylko mój wierzchołek góry i pomysłu na to jak to wszystko fajnie połączyć i wykorzystać. Jeśli nie wiesz jak to zrobić zacznij od podstawowego. Jeśli chcesz trochę więcej spódnica będzie fajnym ciągiem dalszym tej historii.